Načítání...

Skip navigation

Vesnice roku 2020 - motivační semináře

Jak připravit prezentaci obce? Co vše je hodnoceno? Jak hodnocení probíhá? Jaká ocenění se udělují? Na tyto, ale také mnohé další otázky odpoví nejen zástupci vyhlašovatelů a spoluvyhlašovatelů soutěže, ale také zástupci oceněných obcí na motivačním semináři, který se uskuteční na třech místech v rámci České republiky. 

7. dubna, úterý          Lipová, okr. Děčín, Ústecký kraj 

9. dubna, čtvrtek       Pustá Kamenice, okr. Svitavy, Pardubický kraj

17. dubna, pátek       Bělotín, okr. Přerov, Olomoucký kraj 

Dle Vašeho zájmu si prosím vyberte jeden z výše nabízených termínů a svou účast potvrďte na e-mailové adrese: Miroslava.Ticha@mmr.cz  

Více o semináři zde

Soutěž Vesnice roku v Programu obnovy venkova se za posledních pětadvacet let stala fenoménem českého, moravského a slezského venkova. Každoročně se soutěže účastní více než dvě stovky obcí z celé České republiky. A protože je to soutěž, čekají na obce oceněné i obec vítěznou krásné ceny. V podobě finanční odměn jsou to dotace od vyhlašovatelů a spoluvyhlašovatelů soutěže. Společnost ŠKODA AUTO poskytne vítězi vůz ŠKODA SOUPERB COMBI iV (formou dvouleté zápůjčky). Další vůz, CITIGOe iV (formou jednoleté zápůjčky) pak poskytne obci, která zvítězí v kategorii tzv. Inovativní obec.  

    • 2. března 2020